צילומי משפחה במרכז

צילומי משפחה מסמלים הרבה מעבר ליצירת אלבום מושקע ומעוצב: הם מתעדים את בני משפחתכם – המורחבת והאהובה. המשפחה שלכם התרחבה עם תינוק חדש ומקסים? רוצים לתעד את המשפחה המורחבת לקראת חג? בין אם סשן יום צילום זה יתקיים בחיק הטבע או שמא בתנאים החמימים של הסטודיו – גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו Photogali, תשמח ללוות אתכם ביום מרגש זה, ולהגיש את החלום שלכם: להיות דוגמנים ליום אחד ולחגוג אתכם את החיים החדשים שלכם.

דגשים חשובים לקראת יום צילומי משפחה

עבור רבים מאתנו, בני משפחתנו הם האנשים החשובים לנו ביותר. לצד ביצוע המשימות היום יומיות והדאגה האינסופית אליהם, חשוב לעצור לזמן מה – ולהעריך אותם ואת החשיבות שלהם בחיינו. בהתאם לכך, תכנון יום צילום משפחתי יתעד את בני משפחתכם האהובים – ויותיר זיכרון מתוק לאורך שנים רבות. בכדי לתכנן יום מיוחד זה היטב, היועץ שלכם יתכנן עבורכם את הפרטים הבאים, תוך ליווי משלב תכנון הצילומים ועד קבלת האלבום המוכן. מה פרטים אלו כוללים? נבדוק את חלקם כעת:

  • בחירת הלוקיישן – נהנים לצאת לטיולים משפחתיים בטבע? חוף הים הוא המקום האהוב ביותר עליכם? אולי אתם ביישנים מעט ומעדיפים את האינטימיות והנוחות של הסטודיו לצילום? בין אם מדובר בלוקיישן חוץ או פנים, חשוב לבחור במיקום נעים בו תרגישו בנוח להצטלם.
  • בחירת שעות הצילום – מעוניינים לקחת יום חופש, לשבור שגרה ולהצטלם באמצע השבוע? עסוקים לאורך השבוע ומעדיפים לקבוע את יום הצילום בשבת? בבואכם לבחור בסטודיו לצילום, חשוב לדון ביום הנוח לצילום עבור כל הגורמים המעורבים בדבר. במקביל לכך, חשוב אף לקחת בחשבון את שעות היום – ולבחור את הזמן המתאים במהלך היום כך שתהיה התאורה הטובה ביותר.
  • ביגוד – חלק בלתי נפרד מיום צילומים מוצלח הוא הבגדים. כדי שתרגישו נינוחים לאורכו של יום זה, מומלץ להגיע עם המכנס האהוב ביותר או השמלה הכי מחמיאה.
  • רעיון – אלבום תמונות מוצלח מבוסס על קונספט מיוחד. למה הכוונה? בין אם מדובר באלמנט של ים, צבע אהוב או היבטים אחרים – יועץ הצילומים יסייע לכם לבחור את הקו הראשי שיכתיב את סשן הצילומים.

ליצור זיכרונות משפחתיים

אלבום תמונות מכיל זיכרונות מבני המשפחה היקרים שלנו. לצד יצירת האלבום המשפחתי, יום הצילומים עצמו הוא, ללא ספק, חוויה בלתי נשכחת. כדי להפיק יום קסום זה על הצד הטוב ביותר, מומלץ ליצור קשר עם סטודיו פוטוגלי: אנו נשמח ללוות אתכם ביום מרגש זה, ולתעד את המשפחה המקסימה שלכם.


אהבתם את התמונות?

תזמינו צילומים!