צילומי משפחה בסטודיו

צילומי משפחה בסטודיו הם המתנה המושלמת לקראת החג הקרב ובא: נהנים לטייל בחיק הטבע? ההורים והילדים משחקים יחד כדורגל באופן קבוע? בין אם תבחרו להצטלם בחוץ, בבית הפרטי שלכם או שמא בתוך הסטודיו לצילום, דעו כי יצירת בוק צילומי משפחה תעניק לכם הרבה מעבר לאוסף של תמונות – היא תיצור חוויות מרגשות חדשות. מעוניינים להעניק לסבים ולסבתות מתנה מיוחדת? הצלמת המקצועית גלינה סומנבה תשמח לסייע לכם בכך.

 

צילומי משפחה בסטודיו: מה חשוב לדעת?

צילומי משפחה בסטודיו הם מעמד מרגש למדי: הוא מאחד בין כל בני המשפחה – הקרובים והרחוקים כאחד – ליום צילום בין-דורי. בשל פערי הגילאים והצורך הנוחיות בצילומים אלו, מומלץ לקיים את המפגש המשפחתי המרגש הזה בחלל הסטודיו לצילום. כך, צילומי המשפחה יתבצעו בנינוחות וללא צורך למהר או להאיץ אף אחד.

צילום המשפחה היא, למעשה, תיעוד בין-דורי: לאורך מפגש הצילומים, כל הסבים והסבתות מכל הצדדים, לצד הדודים, האחייניות והנכדים מתקבצים בסטודיו לצילום. סשן הצילומים עצמו יכלול סידור מגוון של תאי המשפחה השונים בווריאציות משתנות: בין אם מדובר בנכדים – החל מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר ובין אם מדובר בסבתות לצד הסבים וכן הלאה. מעמד מרגש זה יבטיח דמעות של שמחה עוד בטרם תזכו לקבל את התמונות.

צילומי משפחה בסטודיו,  יהיו בדרך כלל קצרים בהרבה מאלו המתקיימים בתנאי שטח. עם זאת, חשוב להגיע מוכנים ומצוידים בחפצים שונים: בין אם מדובר בבקבוק שתיה קלה, פריטי מזון שונים ומוצרים המיועדים לתינוקות כדוגמת מוצצים.

בהתאם לכמות המשתתפים בסשן הצילומים, חשוב לקחת בחשבון את המחירים השונים לצורך השלמת העסקה. במילים אחרות, אם ברצונכם כמות מסוימת של תמונות או שמא תרצו שחלקן יעברו עיבוד בשחור ולבן, כמו גם ביצוע פוטושופ על כלל התמונות – על כל היבט כזה או אחר תאלצו לשלם סכום שונה.

אהבתם את התמונות?

תזמינו צילומים!

ליצור זיכרונות – לדורות הבאים

הורינו וסבינו הם אלו שהביאו אותנו עד הלום – מה היינו עושים בלעדיהם? כדי לחגוג את המשפחה שלנו, מומלץ לפנות מספר שעות ולקבץ אותם בסטודיו צילום איכותי. רוצים ליצור זיכרונות מתוקים בתאורה מחמיאה? הצלמת המנוסה גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו לצילום PhotoGali, תשמח לייעץ ולהעניק לכם רעיונות ליום הצילום כמו גם להדפיס את התמונות באופן איכותי.