צילומי משפחה מחיר

צילומי משפחה מחיר נוח תלוי במשתנים שונים: ברצונכם להצטלם עם המשפחה המורחבת או לכלול אך ורק את הילדים בסשן הצילום? תרצו להצטלם איתם בחורשה האהובה עליכם? או שמא תקבעו את מפגש הצילום בביתם של הסבא והסבתא? בהתאם לבחירות אלו ואחרות, ניתן יהיה לתמחר את צילומי המשפחה.

צילומי משפחה מחיר: פרמטרים המשפיעים על התמחור

עבור רבים מאתנו, המשפחה היא ערך עליון, שכן נדאג להם תמיד ונרצה לשמור עליהם מפני כל צרה. גם אם אנו לא רואים אותם לעיתים קרובות, אין זה אומר שהם לא נמצאים בליבנו או במחשבותינו תמיד. כדי שנוכל להיפגש איתם הרבה מעבר לחגים ולימי הולדת, תכנון צילומי משפחה יאחד את כולם למטרה טובה: לצד תיעוד הדורות השונים, מהמבוגר ועד הצעיר ביותר, מפגש זה ירגש כל אחד מהמשתתפים – כולל צוות הצילום.

תכנון צילומי המשפחה מתבסס על פרמטרים שונים הכוללים, בין היתר, את בחירת הלוקיישן עצמו לצילומים. במילים אחרות, ניתן לקיים את מפגש הצילומים המשפחתיים במגוון רחב של מיקומים: החל מביתם של חלק מבני המשפחה, בתוך הסטודיו לצילום, ואפילו בחוץ צילומי משפחה בטבע – כולל חוף הים ואף חורשה ירוקה או שדה. יש לציין שכל מיקום משפיע על תמחור צילומי המשפחה.

פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על תמחור צילומי המשפחה כוללים את הנקודות הבאות:

  • כמות בני המשפחה שישתתפו בסשן הצילומים, בין אם מדובר במשפחה המורחבת או שמא מדובר בצילום משפחתי בפורום מצומצם
  • משך זמן סשן הצילום – בין אם מדובר בשעה או יותר
  • כמות התמונות שיעברו עיבוד, לצד ביצוע עבודת פוטושופ על התמונות
  • הדפסת התמונות על קנבס
  • יצירת אלבום תמונות בעיצוב אישי

לתעד את הרגעים מהרגשים

אלבום תמונות משפחתי הוא המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לדורות הבאים. לשם כך, חשוב לתכנן את היטב את צילומי המשפחה כמו גם לוודא כיצד הם ישפיעו על המחיר הסופי הפרויקט. מתעניינים בסטודיו מקצועי וגמיש לצורך צילומי משפחתיים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם סטודיו Photogali, בבעלותה של הצלמת היצירתית גלינה סומנבה.

אהבתם את התמונות?

תזמינו צילומים!