בוק הריון מקצועי

בוק הריון יתעד אותך באחת מהתקופות היפות בחייך כאשר את מוקפת בסביבה הטבעית והנוחה עבורך: נהנית מצעידה על חוף הים? את ובעלך מטיילים ביערות ירוקים בישראל? או שמא את נהנית לשבת במרפסת ביתך? בין אם מדובר בסביבה אינטימית ומוכרת או שמא מדובר בחורשות הקסומות של הארץ, צילום בוק בעודך בהיריון יתעד אותך בתקופה המאושרת ביותר בחייך. אם את מחפשת אחר צלמת מוכשרת לצילומי הריון במרכז הארץ – צרי קשר בהקדם עם גלינה סומנבה.

צילום בוק הריון ביםבוק הריון: על מה שמים את הדגש?

אחת התקופות המרגשות בחייה של כל אישה היא חודשי ההיריון: לצפות בבטן הולכת ותופחת ולהבין שגדלים בתוכה חיים חדשים – אין ספק שמדובר במאורע מרגש. לצד ההמולה והדאגה סביב התינוק או התינוקת שנוצרים, על האימא לעתיד גם להירגע ולקחת הפסקה מהרעש. צילום בוק הריון הוא חוויה מומלצת עבור כל אחת מכן הנושאת ברחמה את דור ההמשך ומעוניינת לתעד תקופה מרגשת זו.

אם יום צילום מרגש בתקופת הריונך נשמע לך מרגש – חשוב לפנות לסטודיו לצילום הריון שיסייע לך להגיע להחלטות הנכונות עבור חוויה ייחודית. אילו החלטות חשוב לבצע? נסקור את חלקם כעת:

  • בחירת הלוקיישן – היבט חשוב למדי מתייחס לבחירת המיקום בו תצטלמי. משום שצילומים אלו דורשים, בין השאר, את חשיפת הבטן שלך – חשוב לבחור לוקיישן בו תרגישי נינוחה, רגועה ובטוחה בעצמך: נשים רבות מרגישות בטוחות בסביבה הבטוחה של הסטודיו לצילום. בניגוד להן, ישנן נשים בהיריון הבוחרות להצטלם דווקא בחיק הטבע – בין אם בחורשה קטנה ליד הבית או על רקע חוף הים.
  • בחירת הלבוש והביגוד – היבט חשוב לא פחות מתייחס לבחירת האיפור והבגדים אותם תלבשי. מעוניינת להצטלם על רקע הים? איפור ולבוש עם מוטיבים של מים – בין אם מדובר בצבע או בהדפס, ישלימו את חווית הצילום וייצרו אלבום תמונות איכותי.

צילומי בוק הריון ביםלהנציח את הרגע

עבור רבות מאתנו, חודשי ההיריון הם תקופה שלא תחזור על עצמה לעיתים קרובות. בהתאם, חשוב ליהנות מכל יום ויום – כך שנוכל ליזכור אותם גם זמן רב לאחר שהם יסתיימו. אם את מעוניינת ליצור בוק הריון, את מוזמנת ליצור קשר עם הצלמת המקצועית גלינה סומנבה, העובדת בתחום הצילום מזה 15 שנה ומחזיקה בניסיון רב ובעין יצירתית.

בוק הריון בים

צילומי בוק הריון בטבע

צילומי בוק הריון בטבע

צילומי בוק הריון בטבע

צילומי הריון בטבע

אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!


בוק הריון בטבע