בטבע או בסטודיו – איפה כדאי לעשות צילומי הריון מיוחדים

צילומי הריון מיוחדים מיועדים לזוגות המעוניינים לתעד תקופה זו באופן שובר מוסכמות. נהנים לצאת לצעידות בחיק הטבע? נהנים מטראקים על הרים במדינות רחוקות? אם אתם מהזוגות שנוהגים לחרוג מהשגרה – ולהעביר את זמנכם הפנוי בתחביבים ובמקומות יוצאי דופן, צילומי הריון עם אופי שונה הם פתרון יצירתי עבורכם – ללא ספק. מחפשים אחר סטודיו שיקשיב לכל תכנית ורעיון שאתם מעלים? סטודיו לצילום Photogali, בבעלותה של הצלמת המקצועית גלינה סומנבה, הוא הכתובת עבורכם.

תכנון צילומי הריון מיוחדים

יצירת חיים חדשים היא חוויה מיוחדת ושמחה – עבור ההורים לעתיד ולמשפחה המורחבת שלהם. בהתאם לכך, תיעוד תקופה מרגשת זו תעמיק את השמחה ואף תיצור זיכרונות לעוד שנים רבות אחר כך. לכן, השתתפות בצילומי הריון מיוחדים נושאים חשיבות רבה: בין אם תבחרו להצטלם במדבר או בפארק ובין אם תצטלמו עם המשפחה המורחבת – חשוב לתכנן היטב צילומי הריון בטבע.

בחירת הלוקיישן הוא אחת הבחירות הראשונות והחשובות ביותר שעליכם לבצע לאורכו של תהליך זה. במילים אחרות, כדי להפוך את חווית צילומי ההיריון למיוחדים, חשוב לבחור במיקום בעל משמעות עבורכם – בין אם הוא נמצא עמוק בתוך חורשה ירוקה, טיילת חוף הים בו נפגשת בפעם הראשונה או אפילו פארק מקסים בו אתם מתעמלים.

בהתאם למיקום שבחרתם – במיוחד כאשר מדובר בלוקיישן חוץ, חשוב לבחור את שעות הצילום המתאימות ביותר. זמן הוא גורם חשוב לכל הגורמים המעורבים, בין אם מדובר בזוג המצטלם ובין אם מדובר בצלמים, משום שמיקומה של השמש – וקרני האור שהיא תפזר עקב כך, תעניק לסשן הצילומים תאורה מחמיאה.

בין אם אתם בוחרים להצטלם בחיק הטבע או בתוך הסטודיו של הצלמים, היבט חשוב לא פחות הוא הביגוד אותו ילבש הזוג השמח. אמנם תפאורה היא חלק חשוב, אבל כאשר אתם לובשים שמלות, גלימות או אקססוריז עם אמירה – אלבום התמונות שלכם יהפוך לייחודי בהרבה.

אלבום תמונות עם טאץ' מיוחד

צילומי הריון לא חייבים להתבצע לפי השטאנץ המוכר – אתם יכולים לתכנן אותו לפי הטעם שלכם כך שהוא יהפוך לחוויה מהנה. מתלבטים כיצד להוציא את סשן הצילומים לפועל? צרו קשר בהקדם עם גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו Photogali, ותזכו באוזן קשבת, בתמונות מרהיבות וכמובן – אלבום תמונות עמוס בזיכרונות מלאי אהבה.


אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!