צילום הריון באווירה אינטימית

צילום הריון במרכז מיועד לאלו מבינכם המעוניינים לתעד תקופה מרגשת זו – אך להישאר בסביבה הקרובה והמוכרת. האם תרצי להצטלם לצד בעלך? מובכת בקלות כשאת עומדת מול המצלמה? מעדיפה לקבוע את יום צילומי ההיריון בסטודיו? על שאלות אלו ורבות אחרות תשמח לענות לכם הצלמת גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו Photogali.

יום צילום הריון במרכז: לבצע את ההחלטות החשובות

הגיע הרגע המרגש בחייכם – וגיליתם שאתם בהיריון. מזל טוב! בין בדיקות אצל הרופא לבין המזון הבריא והוויטמינים – חשוב לא פחות לקחת פסק זמן ולהעריך את התקופה המדהימה הזו. פסק זמן זה מסמל דברים רבים עבור אנשים שונים: בין אם מדובר בטיול קצר בטבע או שמא נסיעה קצרה לחו"ל לפני שיהיה מאוחר מדי לכך – כל אחד ואחת וההעדפות שלהם. עם זאת, זוגות רבים, בשלבי הריון שונים, פונים לאלטרנטיבה מעניינת למדי: צילום הריון. נתיב זה הוא בגדר חוויה מומלצת, שכן הוא מתעד את חייהם של הזוג היפה בטרם התינוק ייוולד. במקביל לכך, לאחר בואו לעולם של התינוק, המשפחה הטרייה תוכל להביט אחורה – ולהיזכר ברגעים יפים אלו.

אם אתם גרים במרכז הארץ ומחפשים אחר סטודיו צילום שיתעד תקופה מסעירה זו, חשוב לחשוב היטב ולתכנן כראוי את תהליך הצילום. כדי שסשן הצילומים יתבצע על הצד הטוב ביותר, יועץ מטעם הסטודיו לצילום יתכנן כל פרט – קטן כגדול, וילווה אתכם החל משלב בחירת הקונספט ועד קבלת האלבום המוכן.

דגש נוסף וחשוב לא פחות מתייחס לתמונות שהצלמים ייקחו – ואופן הדפסתם. מעדיפים להדפיס תמונות אלו על קנבס? אולי תרצו לעצב אלבום תמונות עם הבטן ההריונית – ובאופן מיוחד? בין אם מדובר בנתיב זה או אחר, גם כעת מומלץ להסתייע בהמלצותיו של צוות הסטודיו לצילום.

אלבום תמונות מרגש – לזיכרון בלתי נשכח

חודשי ההיריון יחלפו מהר – יותר ממה שנדמה לכם.  לכן, מומלץ לתעד את התקופה הקסומה הזו – עבור הדור הבא. מעוניינים לקבוע סשן תמונות במרכז? מוזמנים לפנות אל סטודיו Photogali. בזכות כשרונה האדיר של הצלמת גלינה סומנבה – תזכו ביום צילום מהנה, באלבום תמונות מרשים ובחגיגה מרגשת של חיים חדשים.


אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!