צילומי הריון בסטודיו – ליצור זיכרונות מרגשים

צילומי הריון בסטודיו מעניקים להורים לעתיד הרבה מעבר לחוויה מהנה: הם יוצרים אלבום תמונות מלא זיכרונות יפים. מעוניינים להצטלם עם כל ילדיכם הבוגרים? תרצו ללבוש את המכנס האהוב עליכם לאורך סשן הצילום? באילו שעות יהיה לכם נוח להצטלם? על שאלות אלו ורבות אחרות תשמח לענות הצלמת גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו לצילום הריון Photogali.

צילומי הריון בסטודיו: דגשים חשובים

אתם נמצאים במהלך ההיריון הראשון שלכם? ההתרגשות היא בשיאה – ללא ספק. לצד העומס בבדיקות השונות ובהתארגנות לקראת בואם של התינוק או התינוקת, חשוב לקחת פסק זמן – ולהתפנק. פינוק לא חייב להיות רק טיול בטבע או ארוחה במסעדה טובה – זוגות רבים, בין אם הם במהלך ההיריון הראשון או השני שלהם, בוחרים לפנות מספר שעות מזמנם ולהצטלם בסטודיו. מעוניינים לקחת פסק וליצור זיכרונות חדשים? בבואכם לתכנן את סשן הצילומים, חשוב לשוחח עם בעלי הסטודיו לצילום הריון במרכז ולקבוע מספר דגשים. נסקור, כעת, חלק מדגשים אלו:

  • טיפוח אישי – נוח לך להסתובב עם שיער אסוף? איפור הוא חלק קבוע וחשוב משגרת הטיפוח היום יומית שלך? כאשר את מרגישה יפה – את גם נראית יפה, במיוחד במהלך חודשי ההיריון. בהתאם לכך, מומלץ לדון עם הצלמת או הצלם באיזה סגנון איפור מומלץ להתאפר ואיזו תסרוקת לעצב לקראת מפגש הצילום.
  • בגדים – בין אם את נהנית ללבוש שמלות או שמא את יותר טיפוס של מכנסי ג'ינס – הלבוש עושה את האדם, במיוחד כאשר הוא נוח. בהתאם, לאורכה של שיחת הייעוץ עם הצלמים, חשוב לדון בקו הלבוש של צילומי ההיריון. בין אם מדובר בשמלות או בבגדי הריון אחרים, תוכלי להתרשם ממבחר הבגדים המרשים של הסטודיו לצורך צילומי ההיריון.
  • כמות המשתתפים – מעוניינת להתפנק ולעמוד במרכז סשן הצילומים? או שמא תרצי לשלב את בעלך וילדייך במהלך יום מיוחד זה? בין אם מדובר במספר מצומצם או רב של משתתפים, מומלץ לסכם על כך מראש עם הסטודיו לצילום.

ליצור זיכרונות מרגשים

צילומי הריון בתוך סטודיו נעים ייצרו חוויה סולידית ושלווה. אם גם אתם מעוניינים לקבוע סשן צילומים אינטימי, צרו קשר עם סטודיו Photogali, בבעלותה של הצלמת גלינה סומנבה – ליצירת אלבום מקורי ומושקע.


אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!