צילומי הריון ומשפחה

צילומי משפחה והריון מתעדים את הרגעים המרגשים בחיינו: בין אם מדובר בפלא הבריאה המתבשל בבטנה של אימא, או שמא מדובר בתיעוד מרשים של כל בני המשפחה – צעירים ובוגרים כאחד, תיעוד זה יישאר לדורות הבאים. מתעניינים בצילומי הריון ומשפחה? מומלץ ליצור קשר עם גלינה סומנבה, צלמת מנוסה בעלת הסטודיו לצילום – Photogali.

חשיבותם של צילומי הריון ומשפחה

בני המשפחה שלנו הם העבר וגם העתיד שלנו: בין אם מדובר בסבים שלנו או שמא מדובר בבת זוג בהיריון – אנו נדאג להם ולביטחונם האישי. עם זאת, לא תמיד אנו מצליחים לראות את כל בני המשפחה לעיתים מספיק קרובות: בין אם מדובר בעומס בעבודה, נסיעות רבות לחו"ל או סיבות רבות אחרות – יצירת הקשר עם המשפחה מסתיימת בשיחת טלפון במקרה הטוב. לשם כך, תכנון צילומי הריון בטבע עם המשפחה הם הפתרון הטוב ביותר. מדוע? נבחן כעת את היתרונות הרבים בביצוע כל אחד מצילומים מיוחדים אלו:

  • צילומי משפחה – ראשית, באמצעות צילומי משפחה תוכלו ליצור מפגש בין-דורי של כלל המשפחה. כך, תוכלו ליצור חוויות וזיכרונות משובחים – לצד אלבום תמונות מרהיב ביופיו. את צילומי הדורות השונים של המשפחה ניתן למקם בלוקיישנים שונים – בין אם מדובר בביתם של חלק מבני המשפחה, או שמא בחיק הטבע. במקביל לכך, יש לציין שצילומים אלו אינם כוללים קוד לבוש. עם זאת, כדי ליצור קונספט ייחודי, מומלץ להלביש את כלל בני המשפחה בלבוש זהה או בסגנון דומה – וזאת כדי לייצר אמירה מיוחדת.
  • צילומי הריון – אמנם כל אישה חווה תקופה זו באופן שונה, אין ספק שמדובר בתשעה חודשים מורכבים למדי. כדי לסייע לאישה ההריונית להבין את פלא הבריאה שגדל אצלה, מומלץ לקבוע סשן צילומי היריון: בין אם על רקע חוף הים או באינטימיות שמעניק הסטודיו לצילום ובין אם בשמלה האהובה עלייך – מומלץ להשתתף בפרויקט מקסים זה. כך, תוכלי להראות את אלבום התמונות לילדך ולהיזכר בתקופה המרגשת ההיא.

להתרגש כל פעם מחדש

המשפחה היא המצפן שלנו: לאן שלא נפנה, הם יהיו אתנו תמיד ויכוונו אותנו קדימה. בהתאם לכך, מומלץ לקבוע סשן צילומים לצד אשתך ההריונית או יחד עם הדורות השונים של המשפחה. מחפשים אחר סטודיו צילום איכותי? או אחר צילומי משפחה בטבע ? Photogali, בבעלותה של הצלמת גלינה סומנבה, ילווה אתכם במפגשים מרגשים אלו – ויעניק לכם אלבום תמונות מרגש לא פחות.


אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!