צילומי הריון מחירים אטרקטיביים

צילומי הריון מחירים תלויים בגורמים שונים: בין אם מדובר בלוקיישן הצילום והמרחק שלו ובין אם מדובר באיפור בו תעזרי במהלך הצילומים – אלמנטים אלו ואחרים ישפיעו רבות על תמחור סשן הצילומים כמו גם על שירותיהם של הצלמים באירוע זה. אם אתם מתלבטת במה לבחור כדי ליצור אלבום היריון איכותי – מומלץ להיעזר בשירותיה של הצלמת המקצועית גלינה סומנבה.

צילומי הריון מחירים: לתכנן את התקציב היטב

יצירת בוק הריון עם תמונות איכותיות יצרו עבור הזוג הצעיר זיכרונות קסומים מתקופה מרגשת. עם זאת, תכנון צילומי ההיריון כולל פרטים שונים אשר אינם מגיעים בחינם ויש לשלם עבורם. בהתאם לכך, עליכם לשאול את עצמכם היכן תרצו לשים את הדגש: בלוקיישן מיוחד ומרוחק? אולי בשירותי פוטושופ מתקדמים? בין אם מדובר באלמנטים אלו או אחרים, חשוב לשוחח עם הצוות של הסטודיו לצילום ולדון אתם על נושאים חשובים אלו . נבדוק בקצרה חלק מנושאים אלו:

  1. מיקום – חלק בלתי נפרד מבוק היריון איכותי ומושקע כולל רקע רומנטי או בחיק הטבע. לצד זוגות המבקשים להצטלם באינטימיות של הסטודיו לצילום או בביתם הפרטי, ישנם זוגות רבים המבקשים להצטלם במיקום מעט יותר אקסטרימי או רחוק. בהתאם לכך, חשוב לקחת בחשבון שצילומי הריון במיקום מעט יותר רחוק דורש, בין השאר, היערכות לוגיסטית מסוימת – עובדה שייתכן ותוסיף למחיר הסופי.
  2. עיצוב אלבום התמונות – בסיומו של יום צילומי ההיריון מגיע שלב חשוב לא פחות: הדפסתן של התמונות ועיצובן בתוך האלבום. מעוניינים בהדפסה על גבי קנבס? אולי תרצו לעצב את התמונות בתוך חוברת מיוחדת ומקושטת? בין אם מדובר באופציה כזו או אחרת, חשוב לקחת בחשבון כיצד כל בחירה תשפיע על המחיר הסופי  של צילומי הריון במרכז.

להפיק תמונות הריון – בתקציב המתאים

מעוניינים לתעד את תקופת ההיריון הקסומה – אבל חוששים שאין לכם את התקציב המתאים לכך? קבעו שיחת ייעוץ עם הצלמת גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו לצילום Photogali, וכך תגיעו להחלטה הנכונה במהרה.


אהבת את
התמונות?

הזמיני צילומים!