צילום תינוקות ניו בורן

מתי מומלץ לעשות צילום ניובורן?

צילומי ניו בורן חייבים להתקיים ב-14 הימים הראשונים מיום הלידה. בגלל שבזמן הזה, התינוק ישן רוב הזמן ואפשר לצלם אותו או אותה בלי מאמץ יתר. בשבועות הבאים אחרי תקופה זו, התינוקות כבר ערים יותר זמן, בוכים בגלל שחשים רעב והבנים ברוב המקרים מתחילים לסבול מגזים כואבים. חשוב גם לקחת בחשבון ברית מילה. אם את מצפה לבן, צריך לתכנן את הצילומים בשבוע הראשון לפני הברית.

למה עדיף לצלם את תינוקך בביתך?

בעיה נוספת העומדת מול כל אמא טרייה, זה שאחרי הלידה אין כוח להתעסק והתארגן לצילומים. יש יותר מידי דברים שצריך לעשות ואין כוח בשביל לאסוף את הדברים הנחוצים לצילמים, לקחת את התינוק הרך והביא אותו לסטודיו…
זאת הסיבה שאני עושה את צילומי ניו בורן של תינוקך בנוחות ביתך. ללא צורך בנסיעות, התארגנות וכאב ראש מיותר. בגלל שהתינוק קטן כל כך, אין צורך בסטודיו. כל מה שצריך זה מקום נוח מול חלון. בצילומי תינוקות אני משתמשת רק באור טבעי ללא שימוש בפלאשים בשביל לא להציק ולהטריד את ילדך.
כדי שלא תצטרכי לתכנן את הצילומים בלחץ אחרי הלידה, מומלץ ליצור איתי קשר שבועות לפני, בשביל שנתכנן מה יהיה אופי הצילומים ואילו רעיונות של צילומי ניו בורן את רוצה לעשות לעצמך, כך שכל הפרטים יהיו ידועים לקראת יום הצילומים.

Open chat