צלם פורטרט

צלם פורטרט מקצועי יוציא מכם את המיטב: בין אם מדובר בשימוש נכון בעדשה, התאורה המתאימה, כמו גם לרכוש את אמונו של מצולם – כך שירגיש נינוח, היבטים אלו ואחרים יצרו את תמונת הפורטרט המושלמת. מעוניינים להצטלם כך שהתמונה תשקף אתכם ואת אופייכם באופן המושלם ביותר? גלינה סומנבה, בעלת הסטודיו PhotoGali, היא צלמת בעלת ניסיון של מעל עשור בתחום זה.

תפקידיו של צלם פורטרט

מעוניינים להציג את עצמכם היטב באתרי היכרויות? זקוקים לצילומי תדמית חדשים? אולי תרצו צילומי משפחה מיוחדים? צילום פורטרט הוא הפתרון עבורכם! סוג צילום זה יתעד אתכם באופן מדויק ומחמיא. בין אם אתם בוחרים להצטלם בנוחיות של הסטודיו לצילום או שמא בלוקיישן חוץ – חשוב לבחור בצלם פורטרט מקצועי ומנוסה. מה נדרש מצלם כדי להוציא מכם את המיטב? נבחן, כעת, מספר דגשים:

  • עדשת המצלמה – בין אם מדובר בעדשה רחבה, ארוכה אהמשפחה או מתעניינים בצילום לצורך הפרופיל העסקי שלכם – חשוב להסתייע בציוד מקצועי, כך שהוא ישקף אתכם היטב.
  • תאורה – היבט בלתי נפרד מכל סשן צילומים כולל שימוש נכון בתאורה. למה הכוונה? בין אם מדובר בפלאש של התפאורה, קרני השמש בלוקיישן חוץ או שמא מדובר בעדשת המצלמה, חשוב להיערך בהתאם ולמדוד את האור ואת כיוונו. כך, צילומי הפורטרט יחמיאו לתווי הפנים של המצולם.
  • העמדה של המצולם – לצד שימוש נכון בתאורה ובמצלמה, חשוב, במקביל, להעניק למצולם את תשומת הלב המרבית. יחס זה כולל, בין היתר, הכוונה של המצולם והעמדתו ביחס למרחב בו הוא עומד.

 

להדגיש את קווי המתאר

בין אם מדובר בהעמדה מחמיאה, שימוש נכון בפלאש לצד הבנה מעמיקה בעדשת המצלמה, תפקידו של צלם פורטרט מקצועי הוא להעניק לכם את המוצר המושלם. מעוניינים להצטלם לפורטרט? גלינה סומנבה היא צלמת בעלת ניסיון רב, במהלכו צילמה סוגים שונים של תמונות וליוותה משפחות ויחידים ביומם המרגש.